Clarkia - tinktura tří bylin 2x50 ml

Legendární tinktura Clarkia pro očistu střev a zažívacího ústrojí. Vyrobeno ze surovin, které nebyly jakýmkoli způsobem znečištěny či průmyslově hnojeny. Směs tinktury z ořešáku amerického – černého, výluhů z hřebíčkovce vonného a pelyňku pravého. Výráběno postupem hlubokého zmrazování dle Dr. Clarkové.

Čtěte pozorně příbalový leták.

Dávkování: 20 kapek 3× denně. Je doporučeno zachovávat přestávky mezi jednotlivými cykly. Vždy se jedná o 14 dní užívání tinktury a následně 7 dní přestávky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte nejlépe na tmavém místě, optimálně s teplotou do 15 °C, krátkodobě max. do 25 °C. Po otevření uzavřené v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

390 

Kategorie:

Jak již z názvu vyplývá, jedná se o bylinný preparát, takže opět žádná chemie, ale síla přírody perfektně zkombinovaná tak, aby pomáhala zažívacímu ústrojí od parazitární zátěže, bakterií, virů a plísní, kandidy atd. Jedná se o přesné složení dle Dr. Clarkové ze směsí tinktury z Ořešáku amerického, výluhu z hřebíčkovce vonného a pelyňku.

Hřebíček a pelyněk jsou byliny, které jsou známy jako účinná antiparazitika již z doby 8000 let př.n.l.

Hřebíčkovec je významný antioxidant, také podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, krevní oběh a prokrvení, normální chuť k jídlu a libido. Pelyněk podporuje chuť k jídlu, normální funkci ledvin a prostaty. Spolu s ořešákem černým-americkým se od nepaměti přidávají do střevních směsí.

Dr. H. R. Clark doporučovala tinkturu k likvidaci parazitů, bakterií, virů a plísní, ale také při nachlazení a chřipce. Spektrum účinnosti této tinktury je velice široké. Lze ji použít vnitřně i zevně. Může být použitá i k léčbě domácích zvířat, nikdy však koní! Po otevření skladujte v chladničce, důkladně uzavírejte. Obsah balení 2 × 50 ml tinktury CLARKIA je asi 1 740 kapek, stačí na celou běžnou kúru. Je doporučeno zachovávat přestávky mezi jednotlivými cykly. Vždy se jedná o 14 dní užívání tinktury a následně 7 dní přestávky. Clarkie odebíráme od českého výrobce, kterého osobně známe. Kvalita je opravdu vysoká a ověřená. Výroba pod dozorem státních orgánů. Notifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Výrobce: Ondřej Ullrich

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Clarkia – tinktura tří bylin 2×50 ml”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.