telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

  • Filter
380 

Vyrobeno ze surovin, které nebyly jakýmkoli způsobem znečištěny či průmyslově hnojeny. Směs tinktury z ořešáku amerického – černého, výluhů z hřebíčkovce vonného a pelyňku pravého. Výráběno postupem hlubokého zmrazování dle Dr. Clarkové.
Čtěte pozorně příbalový leták.
Dávkování: 20 kapek 3× denně. Je doporučeno zachovávat přestávky mezi jednotlivými cykly. Vždy se jedná o 14 dní užívání tinktury a následně 7 dní přestávky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte nejlépe na tmavém místě, optimálně s teplotou do 15 °C, krátkodobě max. do 25 °C. Po otevření uzavřené v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

560 

 

o cca. 40% vyšší účinnost oproti běžným tinkturám, které jsou vyráběny pouhým ponořením ořechů do alkoholu.
Poctivá tinktura z ořešáku amerického-černého. Doporučováno Dr. Clarkovou – dle Dr. Clark jde o nelepší očistu střev a doporučuje provádět 2-3 x ročně.
4 lahvičky o obsahu 50 ml.
Notifikováno MZČR. Doplněk stravy.
Skladujte nejlépe na tmavém místě, optimálně s teplotou do
15 °C, max. 25 °C. Po otevření skladujte tinkturu v chladničce
a brzy spotřebujte. Tato tinktura nenahrazuje žádné konvenčním lékařstvím užívané preparáty.
Stromy a ořechy použité k výrobě tinktury nejsou ošetřovány
chemickými prostředky ani průmyslovými hnojivy.

 

380 

Po protřepání užívejte prvních pět dní 10 kapek ráno 30 minut před jídlem, večer 30 minut po jídle, po pěti dnech se počet kapek navýší na 20 kapek. Uchovejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Po otevření skladujte uzavřené v chladničce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Přecitlivělost na obsahové látky může způsobit alergickou reakci.

280 

Dávkování 3× denně nakapat 15 kapek do vody. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte uzavřené v chladničce, spotřebujte do 4 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.

280 

Po protřepání užívejte 2–3× denně 15–25 kapek ve vodě, čaji, 30 minut po jídle. Uchovejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není ná- hradou pestré stravy.