telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

  • Filter
1,199 

Treonát hořečnatý představuje jedničku na trhu, vzhledem ke své vlastnosti pronikat do mozku a přímo do buněk. Magnesium treonát má významný vliv na učení, paměť a kognitivní funkce. Magnesium treonát zvyšuje podle výzkumů obsah hořčíku v mozku o cca 15%, kam se ostatní formy hořčíku obtížně dostanou. Rovněž hraje roli v procesu snižování stárnutí mozku. Balení ve skle. 90 tobolek. Obsah hořčíku v jedné tobolce je 48mg. Článek o hořčíku zde.

1,367 

Kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy z ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin. Ideální výživa k podpoře procesů biologické regulace.

Enzymy, živiny a sekundární látky z
ovoce, ořechů a zeleniny jsou díky
kaskádové fermentaci rozštěpeny na
malé části (molekuly). Takto rozštěpené
se do organismu snadno vstřebávají
zevnitř (sliznicemi v ústech nebo
ve střevě) a také zvenku (pokožkou).

900 

QUINTON Hypertonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské „biocenózy“. Díky působení planktonu se jedná o organické minerály v koloidní formě ve vyvážených poměrech. Mořská plazma je schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky. Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace.

 

620 

Nejvhodnější doplnění minerálů pro sportovce. Vypocené minerály doplníte jednou dávkou TOTUM SPORT, která obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vyvážených poměrech. Pomáhá předcházet svalovým zraněním, ustupují křeče a posiluje šlachy. Mnoho sportovců označuje  mořskou plazmu TOTUM SPORT za nejlepší a nejpřirozenější doplněk stravy. Čistě přírodní produkt z planktonových oblastí v oceánu. Studená mikrofiltrace. Žádná chemie a sladidla!

900 

QUINTON Isotonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Je ředěna pramenitou vodou pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Zachovává molekulární rovnováhu a svůj charakter „symbiotického prostředí“ – zcela PŘÍRODNÍ mořské vody (plazmy). Právě v tomto prostředí, kde musíme hledat počátky veškerého života na Zemi, tj. v izotonické mořské vodě, se poprvé objevily živé organismy. René Quinton napsal, že „organismus je skutečným živoucím mořským akváriem“.