telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

  • Filter
1,199 

Treonát hořečnatý představuje jedničku na trhu, vzhledem ke své vlastnosti pronikat do mozku a přímo do buněk. Magnesium treonát má významný vliv na učení, paměť a kognitivní funkce. Magnesium treonát zvyšuje podle výzkumů obsah hořčíku v mozku o cca 15%, kam se ostatní formy hořčíku obtížně dostanou. Rovněž hraje roli v procesu snižování stárnutí mozku. Balení ve skle. 90 tobolek. Obsah hořčíku v jedné tobolce je 48mg. Článek o hořčíku zde.

1,367 

Kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy z ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin. Ideální výživa k podpoře procesů biologické regulace.

Enzymy, živiny a sekundární látky z
ovoce, ořechů a zeleniny jsou díky
kaskádové fermentaci rozštěpeny na
malé části (molekuly). Takto rozštěpené
se do organismu snadno vstřebávají
zevnitř (sliznicemi v ústech nebo
ve střevě) a také zvenku (pokožkou).

900 

QUINTON Hypertonic je doplněk stravy obsahující 78 vstřebatelných a vzájemně vyvážených minerálních látek. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v biodostupné formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské „biocenózy“. Díky působení planktonu se jedná o tělem využitelné minerální látky v koloidní formě ve vyvážených poměrech. Mořská plazma je schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky. Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace.

 

620 

Nejvhodnější doplnění minerálů pro sportovce. Vypocené minerály doplníte jednou dávkou TOTUM SPORT, která obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vyvážených poměrech. Pomáhá předcházet svalovým zraněním, ustupují křeče a posiluje šlachy. Mnoho sportovců označuje  mořskou plazmu TOTUM SPORT za nejlepší a nejpřirozenější doplněk stravy. Čistě přírodní produkt z planktonových oblastí v oceánu. Studená mikrofiltrace. Žádná chemie a sladidla!

900 

QUINTON Isotonic je doplněk stravy obsahující 78 minerálních látek ve vzájemné vyváženosti s vysokou vstřebatelností. Isotonická verze je oproti hypertonické ředěna pramenitou vodou pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Svou koncentrací tedy odráží složení a koncentraci prvků v organismu.

1,090 

Doplněk stravy pro děti a dospívající pro zdravý růst. Obsahuje mix olejů z lněného semínka, brutnáku, pupalky a černého ry-bízu s příchutí citronu. Poskytuje nejvyšší koncentraci Omega 3,6 a 9 ve formě ethyl esterů. Omega 3 (1,1 g/2,5 ml), omega 6 (0,6 g/2,5 ml), omega 9 (0,5 g/2,5 ml) + vitamín E (8 mg/2,5 ml) Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bez konzervantů, toxinů a alkoholu. Bez barviv a umělých dochucovadel. Vhodné pro vegany. Doporučená denní dávka: 5 ml před jídlem nebo během jídla. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nalijte do přibalené odměrky a vypijte, může být přidán i do salátů, smoothie nebo jídel. Výrobce: Cellnutrition,
UK. Distribuce pro ČR: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36,
169 00 Praha www.quinton.cz info@quinton.cz

1,090 

Doplněk stravy pro děti a dospívající pro zdravý růst. Obsahuje mix olejů z lněného semínka, brutnáku, pupalky a černého ry-bízu s příchutí citronu. Poskytuje nejvyšší koncentraci Omega 3,6 a 9 ve formě ethyl esterů. Omega 3 (1,1 g/2,5 ml), omega 6 (0,6 g/2,5 ml), omega 9 (0,5 g/2,5 ml) + vitamín E (8 mg/2,5 ml), vitamin A (500 μg/2,5 ml), vitamin D3 (5 μg/2,5 ml). Podporuje růst a vývoj. Posiluje kosti a zuby. Podporuje imunitu. Alfalinolenové a linoleové esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí (blahodárný účinek se dosáhne při denním příjmu 2 g kyseliny alinolenové (ALA) a denním příjmu 10 g kyseliny linolové (LA). Vitamin A – přispívá k udržení normálního vidění a přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí, přispívá k nor-
mální funkci imunitního systému u dětí a přispívá k udržování normálních zubů. Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bez konzervantů, toxinů a alkoholu. Bez barviv a umělých dochucovadel. Vhodné pro vegany. Doporučená denní dávka: 2,5 ml před jídlem nebo během jídla. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nalijte do přibalené odměrky a vypijte, může být přidán i do salátů, smoothie nebo jídel. Výrobce: Cellnutrition,
UK. Distribuce pro ČR: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36,
169 00 Praha www.quinton.cz info@quinton.cz

1,090 

Vzájemně vyvážené vstřebatelné omega 3,6 a 9. Vhodné pro vegany.

Obsahuje mix olejů z lněného semínka, brutnáku, pupalky a černého rybízu s příchutí citronu. Poskytuje nejvyšší koncentraci Omega 3,6 a 9 ve formě ethyl esterů. Omega 3 (2,6g/5 ml), omega 6 (0,9 g/5 ml), omega 9 (0,8 g/5 ml) + vitamín E (1 mg/5 ml), vitamin D3 (40 μg/5 ml), vitamin K2 (75 μg/5ml), lecitin (12 mg/5 ml). Podporuje kardiovaskulární systém udržováním normálního krevního tlaku, snižováním hladiny triglyceridů a zvyšováním HDL cholesterolu. Jedná se o jedinýolej Omega na trhu vytvořený jedinečnou patentovanou bioester technologií, která produkuje ultračisté ethylestery Omega-3,6,9 s vysokou biologickou dostupností a využitelností. Bez konzervantů, toxinů a alkoholu. Bez barviv a umělých dochucovadel. Vhodné pro vegany. Doporučená denní dávka:

5 ml před jídlem nebo během jídla. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nalijte do přibalené odměrky a vypijte, může být přidán i do salátů, smoothie nebo jídel. Výrobce: Cellnutrition, UK LT. Distribuce pro ČR: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36, 169 00 Praha www.quinton.cz info@quinton.cz