Krevní oběh - bylinná tinktura 2x50 ml

Bylinná tinktura krevní oběh. Zdravé srdce a cévy, harmonizace srdečního chodu, pružnost cév a duševní únava. Tato Bylinná tinktura je směsí jinanu, kopřivy, kaštanu a routy. Pečlivě připraveno ve velejemném lihu 36%. Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje jakoukoli léčbu.

390 

Kategorie:

Doplněk stravy. Bylinná tinktura z jinanu, kopřivy, kaštanu a routy. Všechny tyto byliny byly od pradávna užívány při nedokrvení končetin, náchylnosti na krvácení z nosu, žilních problémech, praskání cévek, hemoroidech, arteroskleróze a bércových vředech. V současné době vzhledem k nařízení EU tyto vlastnosti bylinám připisovat nemůžeme. Nastudujte si prosím sami vlastnosti bylin a nebo raději jděte do lékárny a obraťte se na farmaceutický průmysl, jistě si vyberete.

Vlastnosti produktu

Složení: Výluh z hlohu, jinanu, kopřivy, kaštanu, routy. Obsah velejemného kvasného lihu 36%.
Dávkování: po protřepání užívejte 30 kapek ráno a večer po jídle. Po 2 měsících užívání udělejte 21 dní přestávku.
Kontraindikace: užití tinktury se souběžnou farmakoterapií k léčbě onemocnění srdce a krevního tlaku nejdříve konzultujte s vaším ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není doporučováno pro pacienty s nízkým krevním tlakem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Krevní oběh – bylinná tinktura 2×50 ml”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.