Kurkumin & Piperin Plus+ 120 celulózových tobolek 400mg

95% Kurkuminu v jedné tobolce s přidaným piperinem pro lepší vstřebatelnost a využitelnost organismem. Podporuje imunitní systém, játra a srdce. 120 tobolek. Obsah jedné tobolky 400 mg. 48 g netto +/- 5 %. vegetariánská kapsle bez pojiv a protispékavých látek. tobolka 400 mg obsahuje: 290 mg 95% kurkuminu, 3,0 mg 95 % Piperinu, 106 mg oddenku Kurkumy dlouhé, 1,0 mg Pepře černého.

490 

Kategorie:

1-2 kapsle denně s jídlem, nebo ihned po jídle, důkladně zapijte vodou. Nepřekračujte denní dávkování, vyšší dávky konzultujte s lékařem. Není náhradou pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu do 25 °C. Neměli by užívat lidé se žlučníkovými a ledvinovými kameny, neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených látek.

Podporuje normální trávení, normální činnost jater, normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní oběh, imunitní systém – antioxidant, normální stav kloubů a kostí, normální činnost nervové soustavy, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky, působí protizánětlivě, duševní rovnováha, kontrola zánětlivých reakcí, antioxidant.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kurkumin & Piperin Plus+ 120 celulózových tobolek 400mg”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.