Mýdlo tekuté Marseilleské 500 ml

Hypoalergení, bez palmového oleje. Velice kvalitní Marseillské mýdlo vyrobeno dle originálních tisíciletých postupů výroby mýdel z města Aleppo.

Zmýdelněno olivovým olejem a potašem podle tradice. 

  • Bez palmového oleje a sulfátů, parabenů, a bez PEG, EDTA, MIT.
  • Díky přírodnímu glycerinu mýdlo chrání vaši pokožku a udržuje její přirozenou ochranu a vlhkost.
  • Vhodné v koupelně, kuchyni nebo umývárně.

223 

Dostupnost: Jen 2 skladem

V roce 1994, společnost od které mýdla odebíráme – ALEPPO SOAP CO. byla první která přivezla legendární Aleppo mýdla, dva tisíce let starého předka všech mýdel, do Evropy. Stejně jako Aleppo mýdla, toto autentické Marseillské mýdlo, je vyrobeno z 80% z olivového oleje, jehož pozoruhodné hydratační vlastnosti byly uznávány po tisíciletí. Glycerin, přirozeně se vyskytující v tomto hypoalergenním mýdle, zachovává a ochraňuje rovnováhu a vlhkost pokožky. Pro jemné, denní mytí rukou, obličeje a těla.

Bohaté na aktivní prvky bez palmového oleje, zmýdelňováno dle tradičních Marseillských postupů a tradic. Zjemňuje a efektivně chrání vaší pokožku a udržuje její vlhkost. Pro denní užití na vlhký obličej, tělo a ruce. Formulováno tak, aby se minimalizovalo riziko vzniku alergické reakce. Po aplikaci důkladně omyjte. 99% přírodních prvků . Vyhněte se kontaktu s očima, užívejte pouze zevně. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mýdlo tekuté Marseilleské 500 ml”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.