O nás

6 let zkušeností
100% doručíme
Zaučujeme (generátory)
Online podpora
Záruka kvality

Už 6 let pro vás vybíráme ty nejlepší nekomerční produkty od českých nebo zahraničních výrobců pro vaše zdraví.

Záleží nám na kvalitních produktech, které sami ověřujeme. Až pak je nabízíme na zdravém místě pro český trh.

Jak produkty vybíráme?

Na prvním místě je kvalita zpracování, známe tedy většinu českých výrobců osobně a i zahraniční produkty vybíráme pečlivě, navštěvujeme výrobní místa a provádíme nezávislé testy. Produkty se snažíme vybírat tak, aby fungovaly v synergickém efektu, jejich složení je tedy vždy vyvážené tak, aby byly snadno tělem využitelné a šetrné k organismu a přírodě. Komplexní holistický přístup ke zdraví a k produktů, které užíváme je zcela zásadní kritérium naší nabídky. Rádi hledáme nekomerční alternativní metody, které jinde jen tak nenaleznete.

Zajímají nás jiné úhly pohledu než pouze ty komerční.

Proto zde najdete sdílené články, videa a informace, které nám všem mohou být inspirací. Chceme jednoduše dělat co nás baví a z čeho máme radost – to, čím žijeme každý den, proměnit v naší práci a práci v zábavu. Zdravé místo = zdravá mysl, zdravé tělo, zdravá planeta!

Kdo stojí za projektem Zdravé Místo?

Filip
Filip
Majitel a provozovatel webu a eshopu zdravemisto.cz Zakladatel společnosti Quinton Czech Republic s.r.o. s výhradní distribucí přírodních multi minerálních doplňků stravy z mořské plazmy Quinton fungující v ČR od roku 2014.
Rád cestuji a na svých zahraničních cestách sbírám inspiraci. Za pár let cestování jsem poznal mnoho lidí, léčitelů, bylinkářů a lékařů, kteří mi doporučovali své produkty a seznamovali mě se zapomenutými génii ze všech koutů světa v oblasti vědy a výzkumu. Tímto způsobem jsem do české republiky, díky pomoci blízkého známého, který mě velmi inspiroval v oblasti “alternativního přístupů ke zdraví” například přivezl unikátní mořskou plazmu Quinton a získal výhradní zastupení na tento ve světě velmi oblíbený multiminerální produkt. Vždy jsem veškeré produkty rád zkoušel a některé jsem vybral na zdravé místo. Baví mě bádání v oblasti duchovních filozofií a psychologie, jsem milovníkem literatury, hudby a příznivcem návratu k přirozenému přístupu ke zdraví a životu. Mé heslo zní “zázrak, který hledáme, již žijeme každý den, jediné co je třeba je si to konečně uvědomit” Zajímám se také o frekvenční terapie a jsem sympatizantem tzv. “alternativní” medicíny.
Peta
Petra
Milovník přírody, umělkyně. Baví jí přírodní kosmetika a bylinky. Zajímá se o psychologii a hudbu. Má ráda grafický design a kromě výběru produktů se podílela například na logu tohoto webu.
*Zdravé místo spadá pod společnost Quinton Czech Republic s.r.o. - která je výhradním dodavatelem produktů Quinton pro Českou Republiku

Buďte s námi v kontaktu

Naspali o nás

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Patricia Warren
"Convallis lacinia optio! Hac morbi laboris deleniti, hymenaeos, nihil, magnis corrupti nisl dis dolores aptent eveniet nostrud eu"
Lauren Lane
"Semper laboris possimus, molestiae, anim ornare? Molestie! Dictumst scelerisque error, autem leo. Autem integer diamlorem"
Paul Smitten
Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.