telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Kril olej pro dospělé 60 kapslí

799 

Nejlepší zdroj antioxidantů a omega 3 mastných kyselin, to je krill olej. Ten nejlepší, který jsme na trhu našli. Balení obsahuje 60 speciálních licaps kapslí, které prodlužují trvanlivost a nemají negativní efekt na obsažený olej a tím pádem na jeho využitelnost v organismu. V hloubkách antarktických moří je loven korýš krunýřovky, který obsahuje kvalitní zdroj omega 3 mastných kyselin. Výlov probíhá speciální technikou při které je vylovený krill rovnou zpracován na palubě lodi a tím pádem nedochází k oxidaci a snížení jeho kvality převozem a zpracováním až na pevnině jak je tomu běžně zvykem.

Kategorie: Štítky: , ,
- +
Browse Wishlist

V této vylepšené receptuře kril oleje jsou omega-3 kyseliny vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA což podporuje lepší biologickou dostupnost. Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.
Běžnému rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Běžné oleje obsahují omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů.

3 důvody čím je kril olej od Dr. Mercola vyjímečný

 • 1) Rychlost jeho zpracování je téměř okamžitá a probíhá přímo na lodi čímž nedochází k jeho oxidaci.
 • 2) Marine Stewardship Council certifikát – přísná pravidla pro ekologické rybaření
 • 3) Patentovaná technologie kapslí Licaps (výrazně redukuje oxidační potenciál a prodlužuje trvanlivost) Dr. Mercola nedoporučuje jiné kapsle neboť obsahují plastifikátory, mají propustnost vzduchu což vede k oxidaci a degradaci obsahu tobolek.
 • Užívání kril oleje zvyšuje příjem antioxidantů a omega-3 mastných kyselin. Antioxidanty v těle neutralizují volné radikály, což jsou škodlivé vedlejší produkty metabolismu, které poškozují buňky a tkáně v těle.
  Daleko vyšší vstřebatelnost kril oleje je zajištěna díky formě fosfolipidů – lipozomů nebo malých balíčků, které dodávají mastné kyseliny přímo do buněk vašeho těla. Omega-3 mastné kyseliny v Kril oleji jsou tak výrazně biologicky dostupnější než v rybím tuku, protože dovolí EPA a DHA vstoupit přímo do vašich buněk. Fosfolipidy jsou stavební kameny buněčných membrán, které regulují transport buněk a rozhodují o tom, co do jádra buněk nechají proniknout a co nikoli. Chrání buněčné membrány před útokem volných radikálů. Standartní rybí tuky (a jiné značky Kril oleje) postrádají tyto komplexní fosfolipidy. Na místo toho obsahují omega-3 mastné kyseliny v méně výhodné formě volných triglyceridů.

  Bylo běžným zvykem užívat rybí tuk, pro zvýšení příjmu omega-3 mastných kyselin. Vysoce kvalitní rybí tuky jsou jistě skvělé produkty s významným přínosem pro zdraví. Mají však i své negativní stránky. Například rybí tuk má nízký obsah antioxidantů. Se zvýšeným příjmem omega-3 esenciálních mastných kyselin konzumací rybího tuku, ve skutečnosti zvýšíte potřebu ještě větší antioxidační ochrany.

  Je to z toho důvodu, že se rybí tuk velmi rychle kazí. Antioxidanty jsou nezbytné k tomu, aby zajistily, že rybí tuk není zoxidovaný a že uvnitř těla nežluknul. Oxidace totiž vede k vytvoření nezdravých volných radikálů. Kril olej je napěchovaný antioxidační silou, včetně antioxidačních vitaminů A a E, a navíc astaxanthinu a kanthaxanthinu.

  Astaxanthin je přírodní karotenoidní typ antioxidantu, který je ještě efektivnější než beta-karoten, alfa-tokoferol (vitamin E), lykopen a lutein.
  V Kril oleji jsou také nově objeveny flavonoidy s novou molekulovou strukturou. Flavonoidy jsou účinné antioxidanty a je překvapivé, že doposud nebyly zjištěny v ničem jiném než v rostlinách – v zelenině, ovoci a nebo řasách.
  Astaxanthin a tento jedinečný mořský zdroj flavonoidů v Kril oleji tvoří zvláštní vazbu s EPA a DHA, což umožňuje přímý metabolismus antioxidantů.
  Vitamíny rozpustné pomocí tuků v Kril oleji se nejlépe vstřebávají s potravinami, obsah fosfolipidů pomáhá emulgaci a vstřebávání tuků.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “Kril olej pro dospělé 60 kapslí”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Podobné produkty