telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Lahev pro výrobu vody sycené molekulárním vodíkem

6,000 

  • Certifikovaný výrobek v ČR!
  • Laboratorní rozbory
  • Měření ORP provedeno v nezávislé certifikované laboratoři ČIA
  • Lehká a praktická
  • Upravuje pH vody
  • Mění ORP vody do výrazně záporných hodnot
  • Koncentrace molekulárního vodíku až 2,2 ppm
  • Až 15 cyklů výroby na jedno nabití akumulátoru
Kategorie: Štítek:
- +

Vodíková láhev Hydrogen Water Bottle je lehká a praktická lahev vyrobená z potravinářského hypoalergenního materiálu s certifikací v ČR. ve vodíkové lahvi je PEM – polymerová elektrolytická membrána, díky které je možné již za 5 minut nasytit jakoukoli obyčejnou pitnou, osmózou filtrovanou i destilovanou vodu – vodíkem v koncentraci – 245 mV. Tato membrána je chráněna světovým patentem. Elektronický displej s časovou kontrolkou se velmi snadno ovládá, lahev je vybavena praktickým USB kabelem a na jedno nabití akumulátoru dokáže generovat až 15 cyklů výroby.

Láhev pro výrobu vodíku Hydrogen Water Bottle upravuje pitnou vodu a tím napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu eliminací většiny toxinů. Voda, která je nosičem vodíku začne cirkulovat po celém těle a reagovat s volnými kyslíkovými radikály. Vzniklá voda se následně vyloučí z těla močí s níž z těla odchází i většina toxických látek Každá sklenice čerstvé vodíkové vody obsahuje veliké množství volných vodíkových molekul. Již vypitím pouhých tří sklenic denně dokáže nabít tělo velkým množstvím energie.

Současný běžný způsob života, znečištěné prostředí, stres a nevhodná strava způsobují, že se v našich tělech hromadí mnoho škodlivých látek. Pokud nejsou včas odstraněny, mohou našemu tělu i mysli škodit a urychlit stárnutí našich vnitřních orgánů. Pomocí vodíkové láhve Hydrogen Water Bottle lze podpořit odstranění toxinů ze zažívacího traktu, z krevního řečiště, plic, kůže a dalších orgánů, aby mohly řádně fungovat.

Výhodou je, že si vodu sycenou molekulárním vodíkem můžete vyrobit a pít kdykoli a kdekoli na cestách nebo při sportu.

Technická specifikace:

Obsah: 500ml

Rozměry: 70x70x270mm

Váha: 310g

Materiál: potravinářský plast (BPA Free)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lahev pro výrobu vody sycené molekulárním vodíkem”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné produkty