telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Léčba mořskou plazmou Quinton

200 

Zajímavá kniha pojednávající o životadárných vlastnostech oceánu a jeho využití pro lidské zdraví. Na základě poznatků lékaře a vědce Reného Quintona a jeho mořské plazmy nastává průlom v oblasti minerálního vyživování organismu a léčení nemocí.

Není skladem

Jean-Claude Secondé v této knize přináší velmi cenné informace o neprávem zapomenutém géniovi 20. století, kterým byl René Quinton.

Práce Reného Quintona znamenala průlom v lékařské vědě. Statisíce lidí byly s úspěchy léčeny pomocí speciální mořské plazmy Quinton, která je pro naše těla tou nejvyhodnější látkou, kterou si dokážeme představit. Mořská plazma Quinton je téměř totožná s lidskou krevní plazmou a už jen tento fakt předznamenává úžasné vědecké objevy, které René Quinton za svůj poměrně krátký život učinil.

Mořská plazma Quinton je nyní zpět a již zahájila své tažení napříč celým světem. Přidejte se i vy mezi lidi, kteří již účinky originální mořské plazmy Quinton znají. Tato kniha vám přinese mnoho informací o skvělé a nejpřirozenější metodě získávání a udržení vašeho zdraví.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Léčba mořskou plazmou Quinton”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné produkty