telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Ořešák americký černý – tinktura 4 x 50 ml

560 

 

o cca. 40% vyšší účinnost oproti běžným tinkturám, které jsou vyráběny pouhým ponořením ořechů do alkoholu.
Poctivá tinktura z ořešáku amerického-černého. Doporučováno Dr. Clarkovou – dle Dr. Clark jde o nelepší očistu střev a doporučuje provádět 2-3 x ročně.
4 lahvičky o obsahu 50 ml.
Notifikováno MZČR. Doplněk stravy.
Skladujte nejlépe na tmavém místě, optimálně s teplotou do
15 °C, max. 25 °C. Po otevření skladujte tinkturu v chladničce
a brzy spotřebujte. Tato tinktura nenahrazuje žádné konvenčním lékařstvím užívané preparáty.
Stromy a ořechy použité k výrobě tinktury nejsou ošetřovány
chemickými prostředky ani průmyslovými hnojivy.

 

- +
Vyrábí se z nedozrálých plodů ořešáku amerického – černého. Ořechy jsou ručně natrhané, žádné opadané a sesbírané ze země. Sklízí se, jakmile se ve slupkách ořechů nachází nejvíce účinných látek, tato období jsou krátká. Louhování probíhá bez přístupu vzduchu a v naprosté tmě. Poté se filtruje a plní do tmavých lahviček. Nejlepší tinktura z ořešáku amerického-černého. Doporučováno Dr.Clarkovou – dle Dr. Clark jde o nelepší očistu střev a doporučuje provádět 2-3 x ročně. 4 lahvičky o obsahu 50 ml. extra silné tinktury z Ořešáku amerického dle unikátního receptu Dr.Clarkové. Notifikováno MZČR.
Jak užívat tinkturu z Ořešáku černého-amerického: Vnitřní užití: očistu trávicího ústrojí je podle výzkumů dr. H. R. Clarkové doporučeno provádět 2× ročně dávkování člověk o hmotnosti 50–85 kg: 4 × 50 ml / 85 kg a více: 8 × 50 ml
  •  v případě intenzivní léčby nebo silného zamoření parazity lze množství tinktury v kúře navýšit. Poraďte se o možném navýšení dávkování s vaším lékařem či terapeutem.
  • tinktura se užívá ráno nalačno, alespoň 30 minut před jídlem a večer alespoň 30 minut po jídle
  •  je doporučeno prvních 3–5 dní užívat 20 kapek ráno večer a dále je možné dávku zvýšit až na 40 kapek ráno a večer a při tomto dávkování zůstat až do využívání celé kúry
  •  lze užívat smíchané v 1–2 dcl vody, jablečného, pomerančového nebo mrkvového džusu. Neředit v horkých nápojích! Nenechávat otevřené a po odměření ihned polknout.
  • tinktura se doporučuje užívat všem členům společné domácnosti najednou
  • v začátcích užívání se mohou objevit průjmy, bolesti kloubů, zad apod. detoxikační příznaky. V současné době nejsou známy kontraindikace.
  • Každý člověk je jedinečná bytost a jeho případná reakce na obsažené látky nebo dávkování mohou být různá..
Výtažek z čerstvého oplodí ořešáku černého-amerického (Junglans Nigra). Obsah velejemného kvasného lihu 36%. Denní dávka 40 kapek obsahuje výtažek z 800 mg čerstvého oplodí ořešáku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Ořešák americký černý – tinktura 4 x 50 ml”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné produkty