telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Super Ravo Zapper + 2 knihy

12,000 

K frekvenčnímu generátoru Super Ravo Zapperu dostanete zdarma knihu od Berryho Lynese – Léčba rakoviny, která fungovala + knihu CAFL – celosvětový seznam ověřených frekvencí.
Rovněž obdržíte program pro práci se zapperem na pc + telefonické konzultace v rámci ovládání tohoto softwaru.
Super Ravo Zapper není zdravotnícký prostředek a neslouží k léčbě nemocí! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor.

- +

Technické parametry nového modelu Super Ravo Zapper:

 • Frekvence nastavitelná:
 • Nižší pásmo: od 1 Hz do 999 Hz.
 • Vyšší pásmo: od 1 kHz do 900 kHz.
 • plně programovatelný pomocí PC
 • možnost jemného posunu frekvencí
 • Strmost hrany cca.30 nS.
 • Nižší pásmo: 0,001 Hz do 0,255 sekundu.
 • Vyšší pásmo: 0,001 kHz do 0,255 kHz za sekundu.
 • Výstupní napětí nastavitelné: vrchol-vrchol cca. 5 – 15 V.
 • Dynamické vyhodnocování v závislosti na nastavené frekvenci a výstupním napětí.
 • Paměť pro 744 záznamů předvoleb a skupin různých frekvenčních rozsahů s možností editace.
 • Podsvícený displej 16 x 2 znaků.
 • USB konektor pro komunikaci s PC, jednoduchá zadávání předvoleb, skupin a uživatelských textů.
 • 740 předvoleb
 • přehledný displej
 • interní akumulátor
 • dobíječka
 • transportní kufřík

V roce 2006 začala společnost Z-technology s vývojem frekvenčního generátoru, který byl určen od začátku vývoje výhradně pro domácí používání. To se podařilo na výbornou a obrovský úspěch jejich zapperu během dvou let zařadil tuto společnost mezi přední světové výrobce zapperů. Vzhledem k výsledkům a spolehlivosti jsme se rozhodli odebírat přístroje výhradně a přímo od těchto výrobců. Ukázalo se, jak velké množství lidí zná práci Dr. Huldy Regehr Clarkové, autorku mnoha knih o léčení nemocí pomocí frekvenčních terapií. Dr. Clarková vlastnila první typ Super Ravo Zapperu a na základě jeho funkcí a kvality výstupního signálu udělila Z – technology jako jediné společnosti na světě, která vyrábí zappery, autorská práva k vydávání jejích knih (Revoluce v léčení všech nemocí, Léčení a prevence všech druhů rakoviny). Paní Dr.Clarková nechtěla být spojována s jakýmkoliv výrobcem zapperů, v tomto případě však z důvodů unikátních vlastností a možností tohoto přístroje udělala jedinou vyjímku.

Nový Super Ravo Zapper se opticky od předešlého modelu liší jen v malém detailu – USB vstupu do přístroje. Uvnitř nového Super Ravo Zapperu je však zcela odlišný přístroj. Generátor frekvencí prošel jemným doladěním pro maximální využití potenciálu výstupního signálu, programovací část je však zcela odlišná od předchozího typu. Do nového Super Ravo Zapperu lze uložit přes 740 předvoleb. Buď jednotlivých pevných frekvencí, frekvencí s posunem nebo celých balíků frekvencí nebo posunů frekvencí, které Super Ravo Zapper automaticky po sobě spustí v jedné celistvé předvolbě. Do paměti přístroje lze jednoduše uložit frekvence s přesností na tisíciny Hz nebo kHz. Program pro PC, který je volně ke stažení na webových stránkách www.zapper.cz umožňuje velmi jednoduché a rychlé zapsání názvů předvoleb, hodnot frekvencí, posunu frekvence atd. Super Ravo Zapper tak můžete velmi jednoduše přizpůsobit svým potřebám a využívat tak plně jeho unikátní výstupní signál, jehož přesné složení zná pouze úzký okruh lidí.

Společnost Z-technology přichází s cenově dostupným, špičkovým a uživatelsky jednoduchým přístrojem.

V roce 2008 Dr.Hulda Regehr Clarková po doručení předešlého modelu Super Ravo Zapper napsala výrobcům Z-technology:

Zde je doslovný překlad textu, který Dr. Clarková naší společnosti v r. 2008 zaslala:

“….máte na světovém trhu ojedinělý přístroj! Váš Super Ravo Zapper je skutečně vyjímečný tím, že si člověk může sám nastavit frekvenci a její postupný a velice jemný posun. V mých knihách a v několika dalších seznamech (např.CAFL) je seznam parazitů, bakterií a virů s příslušnými frekvencemi, které jsem naměřila během svých dlouholetých výzkumů (všechny tyto frekvence je opravdu možné na Super Ravo Zapperu k mému překvapení nastavit). Váš Zapper představuje naprosto revoluční funkci – možnost velmi jemného a plynulého posunu frekvencí od horního po spodní pásmo příslušné frekvence mikroorganismu. Tato funkce zajišťuje, že mikroorganismus i při možnosti jeho mutace (například množením.. a tedy možným pozměněním svojí frekvence), bude zasažen a zlikvidován. Posun frekvence je opět možno samostatně nastavit – např.0,001 Hz/sec až v kHz/sec, současně s časem zappingu a odměřením pauzy mezi příslušnými terapiemi. Tento frekvenční posun je vynikajícím pomocníkem při zappingu, který přesahuje 10-20 minutové působení u těchto delších působení jsou výsledky dle mých nejnovějších výzkumů výrazně lepší. Po této době je většina přístrojů víceméně neúčinná, neboť dochází k vyrovnání elektrochemických reakcí na působící frekvenci a mikroorganismus, na který je zapping zacílen, je mimo nebezpečí. Pokud je však frekvence v neustálém posuvu, k vyrovnání elektrochemických reakcí nemůže dojít a dle mých výzkumů ničení patogenních mikroorganismů pokračuje po celou dobu zappingu. Při pokusech, které jsem sama s vaším generátorem frekvencí Super Ravo Zapperem prováděla, jsem zjistila, že plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje Super Ravo Zapper zcela spolehlivě. Bradavice odpadnou již po několika aplikacích (aplikace ale musí být vedena přímo do středu bradavice). I další aplikace poukazují na jeho vyjímečnost. Znovu musím konstatovat, že máte skvělý a naprosto unikátní frekvenční generátor, který je pro postupy, které jsem popsala ve svých knihách, více než vhodný. Víte, že Váš předchozí typ (Ravo Zapper – pozn. Z-technology s.r.o.) stál za tím, že jsem vám poskytla autorská práva na svou poslední knihu – Léčení a prevence všech druhů rakoviny. Děláte velice prospěšnou práci a já jsem osobně ráda, že firmy jako je vaše, existují. Zatím se ve světě o Super Ravo Zapperu moc neví, ale tuším, že velice brzy bude velice oblíbeným a hojně prodávaným přístrojem ve všech zemích celého světa.”

Výše uvedený text je přímo od Dr. Huldy Regehr Clarkové. Nedeklarujeme tedy, že Super Ravo Zapper je zdravotnický prostředek ale pouze zveřejňujeme popis frekvenčního generátoru třetí osobou, která měla Super Ravo Zapper k dispozici.

Super Ravo Zapper je chráněným průmyslovým vzorem u ÚPV ČR a přesné složení výstupního signálu zná pouze velmi úzký okruh lidí. Super Ravo Zapper též obsahuje vnitřní ochranu proti zkopírování software.

Super Ravo Zapper je certifikován certifikačním orgánem č.3018, akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle ČSN EN 45011 dle ČSN EN 61326-1:07

Super Ravo Zapper je ochranná známka zapsaná u UPV ČR.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Super Ravo Zapper + 2 knihy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné produkty