telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Totum Sport

620 

Nejvhodnější doplnění minerálů pro sportovce. Vypocené minerály doplníte jednou dávkou TOTUM SPORT, která obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vyvážených poměrech. Pomáhá předcházet svalovým zraněním, ustupují křeče a posiluje šlachy. Mnoho sportovců označuje  mořskou plazmu TOTUM SPORT za nejlepší a nejpřirozenější doplněk stravy. Čistě přírodní produkt z planktonových oblastí v oceánu. Studená mikrofiltrace. Žádná chemie a sladidla!

- +

Totum Sport je jediným 100% přírodním přípravkem, který obsahuje všechny prvky z Mendělejevovy periodické tabulky; 78 z nich bylo zjištěno pomocí nejsofistikovanějších moderních technik, jako je spektroskopie absorpce atomu. Tím, že se mimořádně podobají těm v lidském těle, je těchto 78 minerálů a stopových prvků dostupných v mořské vodě v identických poměrech tak, jak je lze najít v našem vnitřním prostředí. Díky své bio-dostupnosti mohou být našimi buňkami dokonale vstřebány, aniž by byly napadány receptory naší buněčné stěny, což představuje běžný problém sportovní výživy. Jak ve Spojených státech, tak v Evropě užívají četní elitní, profesionální i poloprofesionální atleti Totum Sport pro získání těch nejlepších výsledků a pro optimální regeneraci během závodů nebo tréninků.

Užíváním Totomu sport pomáhá předcházet svalovým zraněním, křečím a výrazně se snižuje únava, zlepšuje regenerace a rychle dodává energie. Vše čistě přirodní cestou.

  • Zdroj přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace.
  • Doporučené pro osoby, které absolvují náročný fyzický trénink a všechny druhy námahy.
  • Za optimální dávku je považován objem v rozmezí od 1 do 4 ampulí denně.

Vyrábí se z mořské vody čerpané 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna sluneční průniku) a je filtrována speciálními mikrofiltry velikosti 0,22 mikronů. Oblasti čerpání mořské plazmy jsou výjimečné především zvýšeným výskytem planktonu. Práce na Université Internationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst kde se mořská voda čerpá, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu.

Při zpracování je používána chladná mikrofiltrace čímž vzniká koncentrace původního hypertonického roztoku – mořské plazmy.  Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách – třída 100 (Evropský lékopis).

Quinton TOTUM SPORT je připravován ve sterilním prostředí bez kontaktu s kovy, bez zvýšení teplot a zcela přesně podle původního protokolu fyziologa a biologa René Quintona.

Mořská voda tímto zpracováním vždy zachovává svou molekulární rovnováhu.

Složení:

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona,  Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.

Cílem je remineralizace a revitalizace organismu. Totum Sport obsahuje pouze čistě přírodní a tělem využitelné minerály pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla.

Používejte k rychlému doplnění veškerých minerálů a k podpoře organismu v zátěžových obdobích.

Dávkování:

  • až 60ml (rovná se třem sáčkům)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Totum Sport”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné produkty