OmegaBiocell369 Kids - Olej 150ml

Doplněk stravy pro děti a dospívající, pro zdravý růst. Obsahuje mix olejů z lněného semínka, brutnáku, pupalky a černého rybízu s příchutí citronu. Poskytuje nejvyšší koncentraci Omega 3,6 a 9 ve formě ethyl esterů. Omega 3 (1,1 g/2,5 ml), omega 6 (0,6 g/2,5 ml), omega 9 (0,5 g/2,5 ml) + vitamín E (8 mg/2,5 ml), vitamin A (500 μg/2,5 ml), vitamin D3 (5 μg/2,5 ml). Podporuje růst a vývoj. Posiluje kosti a zuby. Podporuje imunitu. 

1,080 

Kategorie:

Alfa-linolenové a linoleové esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí (blahodárný účinek se dosáhne při denním příjmu 2 g kyseliny alfa-linolenové (ALA) a denním příjmu 10 g kyseliny linolové (LA). Vitamin A – přispívá k udržení normálního vidění a přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí, přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí a přispívá k udržování normálních zubů. Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bez konzervantů, toxinů a alkoholu. Bez barviv a umělých dochucovadel. Vhodné pro vegany. Doporučená denní dávka: 2,5 ml před jídlem nebo během jídla. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nalijte do přibalené odměrky a vypijte, může být přidán i do salátů, smoothie nebo jídel. 

Omegabiocell369 je vyráběn ze 4 vybraných rostlinných olejů, tak aby poskytoval nejvyšší koncentraci omega-3,6 a 9. Obsahuje olej z brutnáku, pupalky dvouleté, černého rybízu a lnu.

Omega oleje jsou přítomny ve formě triglyceridů avšak bioester transesterifikační proces mění struktury triglyceridů na ethylestery. Ve srovnání s triglyceridy mají mnohem menší velikost, to umožňuje vysokou biologickou dostupnost (vstřebatelnost a využití) a delší působení EFA (esenciální mastné kyseliny) v buňkách, což přináší dlouhodobější výhody a efektivitu.

Další výhodou je, že OmegaBiocell369 podstupuje čtyřnásobný purifikační proces, který odstraní všechny potenciální kontaminanty. Vzniká tak 100% rostlinný, ultra čistý Omega-3,6 a 9 olej. Běžné rostlinné oleje tento několikanásobný proces čištění nepodstupují, stále tak mohou obsahovat nečistoty, které se v těle v průběhu času hromadí.

Jelikož je olej rostlinný, Omega-3 je ve formě kyseliny alfa-linolenové (ALA), která se v těle přirozeně přeměňuje na kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). Tím se odstraní riziko zaplavení buňky nadměrným množstvím. Menší velikost Omega-3 olejů umožňuje, aby tato přeměna byla mnohem snazší ve všech buňkách v těle a v mozku.

Je důležité mít všechny 3 přítomné Omega oleje, GLA (omega 6) má v organismu také důležitou funkci a bez správné rovnováhy všech Omega se mohou vzájemně „rušit“.

Všechny naše výrobky Omegabiocell369 obsahují vitamín E pro antioxidační a konzervační účinky. Kardio verze má také vitamín K a vitamín D pro podporu srážení krve a hladiny vápníku v krvi (pro zdravé srdce). Dětská verze obsahuje navíc vitamín A a D pro podporu imunity, zraku a zdravých kostí.

Výrobce: Cellnutrition,

Distribuce pro ČR: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36,

169 00 Praha www.quinton.cz info@quinton.cz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “OmegaBiocell369 Kids – Olej 150ml”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.