telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

Skinners-Shoe-Socks-Price-690×530

Ponožkoboty SKINNERS

Máte rádi kontakt s přírodou? Chodíte rádi bosi. Nebo už máte oblíbené bare footy s tenkou podrážkou? Bosochodci a nadšenci pro pocit kontaktu se zemí si najdou své – my jsme objevili super nápad a to ponožkoboty Skinners! Je to daleko lacinější varianta než tenko podrážkové boty. V podstatě je to kvalitní bavlněná ponožka, která má na své spodní části tenkou, ale pevnou gumovou podrážku. Můžete ji nosit místo bot a být tak v kontaktu s plochou pod chodidly.

  • Běhání: zlepšete svůj trénink a kontakt s povrchy a aktivujte tak všechny svaly v chodidlech. Skinners dodávají pocit jako byste běhali naboso. Vše cítíte, ale zároveň máte ochráněná chodidla.


  • Chůze: jen choďte přírodou a soustřeďte se na to co cítíte. Úplně jiný prožitek.


  • Kempování: jste po tůře a potřebujete svým nohou dát odpočinek? Skinners jednoduše sundáte jako ponožky, nezaberou žádný prostor jako velké boty a nohy budou daleko lépe regenerovat.


  • Fitness a Jóga: super do tělocvičny, ochrání vás od chladu a prachu a zároveň budete moci své chodidla krásně protáhnout.


  • Vodní sporty: se Skinners můžete i do vody, mají protiskluzovou podrážku, takže skvěle drží na prknu nebo jiných površích. Pak stačí jen jednoduše usušit.


  • Kolečkové brusle: jdete kousek než si můžete nazout své kolečkové brusle? Pak musíte mít buď batoh kam dáte boty a akorát se víc potíte a nebo je nepohodlně držíte v ruce. Skinners pouze zarolujete a strčíte za pásek nebo do kapsy!


  • Práce: sedíte celý den v kanceláři a bolí vás záda a nohy. Se skinners máte nohy pohodlně uvolněné, můžete se protahovat jak potřebujete.
Ponožko boty Skinners jsou skladné, jednoduše je srolujete do ruličky a dáte do kapsy nebo do batohu. Jste v kontaktu s povrchy, Kvalitní tenká podrážka Vás ochrání a zároveň dopřeje komfort. Běhání se Skinners je nový žážitek.

Leave your comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *