Quinton Hypertonic

Mořská plazma Quinton Hypertonic obsahuje 78 tělem využitelných a vstřebatelných látek. Jsou to veškeré přírodní prvky periodické tabulky ve vzájemně vyvážených poměrech díky čemuž vzniká synergický efekt. Pokud chcete smysluplně doplňovat minerální látky, které jsou zodpovědné za mnoho tělesných funkcí včetně podpory imunity, jedná se o přirozený a efektivní způsob jak toho docílit. Hypertonic svou koncentrací převyšuje koncentraci tělních tekutin a užívá se především k doplnění minerálních látek při jejich dlouhodobém nedostatku nebo po nemoci či vyšší fyzické nebo psychické zátěži kdy dochází k úbytku minerálních látek rychleji.

Jedno balení obsahuje 30 skleněných ampulí po 10 ml tzv. mořské plazmy hypertonic.

900 

Mořská plazma a zkušenosti:

 

Minerální látky si naše tělo neumí samo vyrobit a proto je důležité hledat přirozené zdroje. Pokud chcete doplňovat minerální látky je mořská plazma ideální volba a to hned z několika důvodů. U minerálních látek je důležité hledět na vstřebatelnost. Vzhledem k čerpání mořské plazmy v planktonových zónách v oceánech dochází díky působení planktonu a fotosyntézy k přeměně anorganických (jinak velmi složitě vstřebatelných) sloučenin na organickou vstřebatelnou formu.

 

Synergický efekt je vzájemná provázanost všech přítomných složek, které se navzájem podporují a tím se zvyšuje efektivita celkového působení v organismu. Mořská plazma obsahuje 78 vstřebatelných minerálních látek, vitamíny, proteiny a další esenciální živiny. Každý i zdánlivě nepatrný stopový prvek je důležitý pro celkovou vstřebatelnost – v mořské plazmě je zastoupen a hraje nezastupitelnou roli v kombinaci s majoritními prvky. To je další důvod proč volit mořskou plazmu místo jiných minerálních doplňků, které často obsahují pouze základní majoritní prvky.

 

Sterilita a bezpečnost výrobků z mořské vody je zcela zásadní, jelikož není mořská voda jako mořská voda. Quinton mořská plazma se vyrábí z mořské vody čerpané ve specifických oblastech. To je z důvodu zmíněné lepší vstřebatelnosti minerálních látek díky planktonu, a také z důvodu čistoty a energetické struktury vody. Planktonové víry jsou zcela zásadní pro celou planetu, kterou z velké míry zásobují kyslíkem a mimo jiné živí největší vodní tvory na planetě Zemi což je velkým potvrzením jejich potenciálu jako zdroje esenciálních živin v mořské vodě jako nosiči. Při výrobě je zcela zásadní udržet sterilitu výrobku tak, aby nedocházelo k jeho zahřívání ani ozařování UV filtry. To se v případě mořské plazmy Quinton děje pomocí mikrofiltrace za studena. Produkt je balen ve skle, je testován na přítomnost mikroplastů a jakýchkoliv nečistot. Zcela přírodní bez přidaných látek a chemie. Výrobci jsou farmaceutické laboratoře ačkoliv by jakožto výrobci doplňků stravy ani nemuseli být, splňují tak daleko přísnější kritéria výroby.

 

Za nás jednoznačně smysluplný a efektivní způsob jak doplnit minerální látky tak, aby v těle opravdu odvedli svou práci. Top produkt v oblasti minerální výživy.

 

Složení:

Přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona,  Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.

Aktivní dávkování:

  • 2 ampulky Quinton Hypertonic ráno na lačný žaludek.
  • 2 ampulky Quinton Hypertonic v poledne.

Udržovací  dávkování:

  • 1  ampule Quinton Hypertonic ráno.
  • 1  ampule Quinton Hypertonic v poledne.

Balení:

  • 30 ampulí o obsahu 10 ml

Nejsou známy žádné kontraidikace. Z hlediska silnější koncentrace se nedoporučuje starším osobám nebo malým dětem. Pro ty je zde Quinton isotonic, který svou koncentrací odpovídá přirozené koncetraci extracelulárních tekutin v organismu a je pro tělo zcela bezzátěžový.

 

Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Quinton Hypertonic”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.