Quinton isotonic

QUINTON Isotonic je doplněk stravy obsahující 78 minerálních látek ve vzájemné vyváženosti s vysokou vstřebatelností. Isotonická verze je oproti hypertonické ředěna pramenitou vodou pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Svou koncentrací tedy odráží složení a koncentraci prvků v organismu.

Jedno balení obsahuje 30 skleněných ampulí po 10 ml tzv. mořské plazmy isotonic.

900 

Zkušenosti s Quinton Isotonic

Quinton Isotonic je méně koncentrovaná verze mořské plazmy Quinton. Koncentrací odpovídá extracelulárním tekutinám a krevní plazmě – proto název mořská plazma. Francouzský biolog rené Quinton se jako první zabýval významem mořské vody pro vznik životních forem na Zemi a využíval speciálně upravenou mořskou vodu z planktonových oblastí terapeiticky, v jeho dobách dokonce intravenózně, což dokazuje přirozenost této tekutiny a podobnost s vnitřním prostředím organismu. Nyní je produkt klasifikován jako doplněk stravy a aplikovat se dá pouze perorálně! 

Na základě přesných postupů Reného Quintona se dodnes stále vyrábí mořská plazma, která obsahuje 78 minerálních látek, které jsou díky působení planktonu vysoce vstřebatelné. 

 

René Quinton přišel na to, že pokud se správně zředí mořská voda z planktonových oblastí, dostaneme stejnou koncentraci jako uvnitř organismu a všechny prvky budou zastoupeny téměř ve stejných poměrech jako v krevní plazmě!

Díky své přirozenosti jsou veškeré prvky absorbovány až na buněčnou úroveň, proto pokud nám jde o mineralizaci organismu, jedné se o velmi efektivní způsob jak toho docílit. 

 

Voda musí být odebírána z planktonových oblastí kvůli její čistotě a také kvůli vstřebatelnosti a využitelnosti minerálních látek. Běžná mořská voda totiž obsahuje anorganické sloučeniny, které tělo nedokáže vstřebat. V tom napomáhá právě plankton a fotosyntéza, díky čemuž se anorganické sloučeniny přemění na využitelnou formu pro tělo.

V čem je mořská plazma nejlepší? Především ve své kompaktnosti jelikož obsahuje všechny přírodní prvky v přesných vzájemných poměrech, vzniká tak synergický efekt ještě v kombinaci se zastoupením vitamínů, proteinů a dalších esenciálních živin. I nepatrné, stopové zastoupení některého z prvků je zcela zásadní pro využitelnost těch majoritních a naopak. Tento produkt je dobré užívat zejména z hlediska doplnění minerálních látek a s tím souvisejících potřeb. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a nejsou známy kontraindikace. 

 

Složení:

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.

Balení:

30 ampulí o obsahu 10 ml

Kontraindikace:

žádné

Nežádoucí reakce:

žádné

Dávkování:

Za optimální dávku lze považovat užívání jedné až šesti ampulí denně.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Quinton isotonic”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Přihlášení

Registrace

  • Přihlaste se

  • Please accept the Terms and Conditions to proceed.