telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

  • Filter
900 

QUINTON Hypertonic je doplněk stravy obsahující 78 vstřebatelných a vzájemně vyvážených minerálních látek. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v biodostupné formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské „biocenózy“. Díky působení planktonu se jedná o tělem využitelné minerální látky v koloidní formě ve vyvážených poměrech. Mořská plazma je schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky. Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace.

 

200 

Zajímavá kniha pojednávající o životadárných vlastnostech oceánu a jeho využití pro lidské zdraví. Na základě poznatků lékaře a vědce Reného Quintona a jeho mořské plazmy nastává průlom v oblasti minerálního vyživování organismu a léčení nemocí.

620 

Nejvhodnější doplnění minerálů pro sportovce. Vypocené minerály doplníte jednou dávkou TOTUM SPORT, která obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vyvážených poměrech. Pomáhá předcházet svalovým zraněním, ustupují křeče a posiluje šlachy. Mnoho sportovců označuje  mořskou plazmu TOTUM SPORT za nejlepší a nejpřirozenější doplněk stravy. Čistě přírodní produkt z planktonových oblastí v oceánu. Studená mikrofiltrace. Žádná chemie a sladidla!

900 

QUINTON Isotonic je doplněk stravy obsahující 78 minerálních látek ve vzájemné vyváženosti s vysokou vstřebatelností. Isotonická verze je oproti hypertonické ředěna pramenitou vodou pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Svou koncentrací tedy odráží složení a koncentraci prvků v organismu.