telefon:  773 222 996 E-mail:  info@zdravemisto.cz

26219692_1143317362471667_3581922275105269238_n

Víte kde získat minerály když ne z potravy?

Možná to nevíte, ale existuje jednoduché a velice přirozené řešení –

Quinton mořská plazma, její léčivé vlastnosti a bohaté klinické studie z ní dělají jeden z nejlepších minerálních doplňků. Od roku 1897 byla mořská plazma čerpána z vortexových planktonových zón v oceánu.

René Quinton biolog a fyziolog, pomáhal lidem různých věkových kategorií uzdravit se z mnoha nemocí pomocí užívání mořské plazmy. Nazýval ji zdrojem života nebo také plodovou vodou lidstva.

 

Pojďme se podívat na to co mořská plazma je

 

ve vhodných podmínkách mořských proudů, za určitých teplot a světelných podmínek vznikají vortexové zóny vhodné jako zdroj mořské plazmy. Jedná se o obrovské kolonie zooplanktonu, krylu a fytoplanktonu. Mnoho mořských živočichů se jím živí, tyto oblasti jsou velice pestré a překypují životem. Jsou to oblasti hojnosti. Mořská voda je zde jiná neboť díky působení planktonu se do vody uvolňují organické minerály, které se vyskytují v zónách, kde zooplankton pojídá fytoplankton a přeměňuje tak anorganické látky na organické. Voda je zde bohatá na minerály, aminokyseliny, mastné kyseliny, bioaktivní složky, vitamíny a antioxidanty.  Kosatky a jiní mořští savci cestují stovky mil do těchto zón plných minerálů, které potřebují pro svůj život. Je zde dostatek živin na to, aby zde mohli přežívat největší tvorové naší planety. Stejně tak jako na Zemi můžeme získávat stravitelné minerály z potravy, v oceánech se to děje díky planktonu a jedná se tak o další z přirozených zdrojů minerálů, který není zasažen zemědělskými technikami.

Pro lidskou potřebu prochází mořská plazma, po jejím načerpání v oceánu, studenou mikrofiltrací, aby byla zbaveny možných nečistot. Velmi důležité je ji nezahřívat.

Bylo zjištěno že veškeré známé přírodní stopové prvky jsou obsaženy v mořské vodě, to nám poskytuje úžasný zdroj minerálů, kterých máme v dnešní době nedostatek. Tělo si minerály samo vyrobit neumí, potřebuje jejich kvalitní zdroj v potravě. V mořské plazmě se nachází 78 prvků, což jsou veškeré přírodní prvky potřebné pro výživu našich buněk. Tyto prvky obsažené v mořské plazmě jsou ve vzájemně vyvážených poměrech. Málo kdo z uživatelů potravinových doplňků si uvědomuje tuto velice důležitou věc. Prvky jsou totiž vzájemně provázány, pokud je někde nadbytek, ovlivní to jiný prvek a v rámci provázanosti jinde ubude. Stejně tak to funguje i naopak, je tedy důležité udržovat přesnou vyváženost! V mořské plazmě jsou prvky vyváženy přesně tak jako v lidském organismu, náhoda? Jistě že ne, doplňují se! Jak říkal René Quinton: “Naše buňky se koupou v mořské vodě od samého počátku.”

 quinton isotonic mořská plazma

Je prokázáno, že Quinton mořská plazma a naše krevní plazma (tekutá složka krve) je téměř identická!

Jakmile máme nedostatek minerálů, naše těla nejsou schopna přeměňovat aminokyseliny a enzymy na energii. Dnes je mořská plazma užívána jako minerální potravní doplněk. Terapeuti ji využívají také na očišťování ran a zrychlení procesu hojení. Je schopna znovu obnovit zničené buňky!

 

Terapeutické vlastnosti mořské vody vyzdvihovali již v dávných dobách například Pythagoras nebo Hippokratés.

Mořská plazma má schopnost vyživovat buňky, základní stavební kameny našeho organismu. Buňky startují veškeré procesy v našem organismu a jak je známo, pokud nemáme v pořádku buňky, nemůžeme mít v pořádku své zdraví. Existuje mnoho protokolů na základě zkušeností René Quintona a dalších terapeutů, jak mořskou plazmu užívat. Isotonická mořská plazma je bezpečná při užívání u dětí v těhotenství a pro zvířata. Je velice silným zdrojem pro podporu imunitního systému. Jedná se o pro tělo naprosto přirozenou látku v které se “koupou” naše buňky. Mnoho lidí, kteří se s mořskou plazmou setkají oceňují především její jednoduchost a přirozenost. Není to žádný chemický polotovar, ale plně funkční produkt již ve své přirozenost.

 

Mořská plazma se rozděluje na Hypertonickou a Isotonickou

 

Hypertonická je 3x silnější než Isotonická. Je nejčastěji doporučována lidem s nízkým krevním tlakem, únavou nebo depresemi. Isotonická je naopak často doporučována lidem s vysokým krevním tlakem.

 

Hypertonic je užíván ke znovu obnovení vitality po dlouhé únavě, náročném fyzickém nebo mentálním výkonu. Mnoho sportovců a profesionálních trenérů užívá hypertonickou mořskou plazmu během tréninkových zátěží, aby předešli ztrátám elektrolytů během pocení.

Mnoho jiných iontových nápojů neobsahuje celé spektrum minerálů ve vzájemně vyvážených poměrech, tak jak je tomu u mořské plazmy!

 

Isotonic je užíván k obnovení homeostázy, zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje energii, podporuje imunitní systém.

 

Mořská plazma se užívá po více než 100 let doktory po celém světě. Je klasifikována jako potravní doplněk. Je postupována přesným protokolům, které určil René Quinton a jsou rodinným tajemstvím přes více než 100let. Zahrnují přesné procesy čerpání, převozu, studené mikrofiltrace, výroby isotonické plazmy z hypertonické a konečné sterilní uchování do skleněných ampulí.

 

Leave your comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *